Yöntem Araç Takip Sistemi


Her türlü araca monte edilebilen gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmiş  veri alma ve gönderme cihazı olarak tanımlanan YÖNTEM Araç Takip Cihazı  Gsm ve GPS anteni, Web yazılımı ve çeşitli opsiyonel ölçme ve görüntüleme birimlerinden oluşan sağlam, ekonomik ve kolayca monte edilen, kullanımı çok kolay bir sistemdir.Ürünlerimiz ISO 9000, ISO 14001 ve ISO 27001 sertifikalarına sahiptir.

 

 

Acil Yardım Pedalı Batarya Canbus
   
Motor Bloke Yöntem Kapı Sensörü Sıcaklık Sensörü

 


Nasıl Çalışır:


Cihazda bulunan GPS alıcısı, GSM/GPRS modem ve digital ve analog giriş/çıkış portları ile, bulunduğu araç ile bilgileri anlık olarak veri merkeze iletir.
GPS  Uydularından alınan konum bilgisini ve üzerindeki portlara bağlı ısı,nem,motor kilitleme,sürücü kimlik tanıma birimi, kamera gibi ölçme ve görüntüleme bilgilerini de veri merkezine anlık olarak iletilmesini sağlar. Gprs iletişiminin bulunmadığı ortamlar da ise oluşan verileri  belleğinde depolar ve Gprs iletişimi sağlandığı anda belleğindeki verileri kayıp olmadan şifreli olarak veri merkezine iletir. Böylece sisteme tanımlanmış kullanıcılar araçların geçmişe dönük kayıtlarına, internet üzerinden herhangi bir bilgisayardan veya akıllı cep telefonlarından 7/24  ulaşabilirler.
Cihazlar, uzaktan programlama özelliği ile bulunduğunuz ortamdan yönetilebilir,ayar ve güncellemeler yapılabilir.

 

 

<< SİSTEM KULLANIMI >>

 

<< YNT001 TEKNİK ÖZELLİKLER >>

 

<< YNT002 TEKNİK ÖZELLİKLER>>

 

<< YNT003 TEKNİK ÖZELLİKLER>>

 

<< YNT865A TEKNİK ÖZELLİKLER >>

 

<< YNT865B TEKNİK ÖZELLİKLER>>

 

<< YNT900 TEKNİK ÖZELLİKLER>>