Hakkımızda

Biz Kimiz ?
 Hızla büyüyen portföyü doğrultusunda 2007 yılında kurulmuş olan YÖNTEM A.Ş. İstanbul ve İzmir Ofisleri ile firmalara özel çözümleri ve hizmet kalitesi ile sektörde fark yaratmıştır. Her zaman ilklere imza atmaya devam eden, yenilikçi ve yeni ufuklar açan yapısı ile 2010 yılında, Türkiye'nin en dinamik ve yenilikçi mobil iletişim operatörü olan Türk Telekomünikasyon A.Ş. (Avea A.Ş.) ile Çözüm Ortağı olarak, faaliyetlerini yürütmüş ve başarılı projelere imza atmıştır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. (Avea A.Ş.) tarafından 'Mobil Proje' kapsamında '2011 Yılı En İyi M2M Servisi' ödülüne layık görülmüştür. 2012 yılında alanındaki tek 'Avea Gold Partner' olarak, rekabet ortamındaki liderliğine devam etmiştir. Yöntem A.Ş., Türkiye' de bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların büyüme oranları doğrultusunda net gelirleri bazında yapılan 'Türkiye'nin İlk 500 Bilişim Şirketi' araştırmasının bu yıl ki sonuçlarında yer alarak hızla yükselen grafiğini ortaya koymuştur. Halen İstanbul ve İzmir Ofisleri, diğer illerde ki bayileri, 81 il ve önemli ilçelerde ki yaygın yetkili teknik servisleri, konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile 2019 itibariyle 50000 adet abonesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Değerlerimiz

 YÖNTEM A.Ş. olarak 'Müşterilerimizin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih eden' politikamız ile daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Ürün ve hizmet kalitemiz ve etkin satış sonrası hizmetlerimizi her zaman sunmaya devam etmekteyiz. Güvenilir, sağlam, profesyonel  bir firma kimliğinin gereklerini yerine getirerek sürdürülebilir iş mükemmelliği sağlamayı yaşam şekli olarak benimsemiştir.

  • Yenilikçilik, Güvenilirlik ve Toplam Kalite Yönetimi ilkelerinden ödün vermeyiz.

  • Yeni ve ileri teknolojinin en yakın takipçisi olarak online ve offline çalışabilen, sanayi tipi ve her tür ulaşım araçlarında kullanılan Görüntüleme Sistemi ile yine bir ilki gerçekleştirdik.

  • Müşteri memnuniyeti ve sürekliliği en önemli değerimizdir.

  • Başarımızı sadece müşterilerimizin elde ettiği başarılar doğrultusunda değerlendiririz.

Hedefimiz; müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman en yüksek faydayı sağlayacak son teknoloji ürünü donanım ve yazılımı sayesinde, en kaliteli sistem, hizmet ve çözümleri üretmektir. Tüm verilerin en güvenli şekilde saklanması ve korunması önceliklerimiz arasında yer alır.

Başarılarımız
 

  • 2010 yılı Türk Telekominikasyon A.Ş. (Avea A.Ş.) ile Çözüm Ortaklığı projesinde yer aldık.

  • 2011 yılında 'Mobil Proje' kapsamında 2011 Yılı En İyi M2M Servisi ödülüne sahip olduk.

  • 2012 yılında alanındaki tek Avea Gold Partner seçildik.